Medziugorje - Kamera Internetowa online

Bezpośrednia transmisja „na żywo” Mszy Świętej i modlitw z kościoła św. Jakuba w Medziugorje.
Bezpośrednia transmisja modlitw rozpoczyna się o godzinie 17.00 czasu zimowego i 18.00 czasu letniego.

- 17: 00 (18 – lato) Różaniec - Tajemnice radosne i bolesne* (w czwartki – radosne i światła), litania loretańska, modlitwa do Ducha św.
- 18: 00 (19 – lato) Msza św., koronka pokoju, poświęcenie dewocjonaliów, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, Różaniec – tajemnica chwalebna.
- w czwartek zamiast trzeciej części różańca jest Adoracja Najświętszego Sakramentu.
- w piątek zamiast trzeciej części różańca jest Adoracja Krzyża
- w środę i sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu od 21: 00 (22: 00 – lato)http://www.blogger.com/img/blank.gif do 22: 00

* O godzinie 17: 40 czasu zimowego a 18: 40 czasu letniego modlitwa różańcowa jest przerywana abyśmy mogli otworzyć serce Matce Bożej. O tej godzinie Matka Boża objawia się widzącym.

Matka Boża powiedziała kiedyś Vicce (jednej z widzących):http://www.blogger.com/img/blank.gif
„Kiedy przychodzę, udzielam wam łask, jakich nikomu dotąd nie udzieliłam. Tymi samymi łaskami chcę jednak obdarzyć także wszystkie moje dzieci, które otwierają serca na moje przyjście”

Intencje modlitewne:
Intencje są drukowane i przekazywane widzącym mailowo na adres: molitvene.nakane@medjugorje.hr

Orędzia więcej>

Jeśli naprawdę (ale NAPRAWDĘ) potrzebujesz pomocy, polecam Ci Nowennę Pompejańską.
To Jest Modlitwa Niezwykle SKUTECZNA.
Nie wiem dlaczego działa, może chodzi o wytrwałość, może o jej upowszechnienie. Ogromna ilość ludzi, ze mną włącznie doświadcza jej skuteczności. Jak ją odmawiać możesz zobaczyć przechodząc na stronę bloga
http://nowenna-pompejanska-rozaniec.blogspot.com/

83 komentarze:

 1. Kochany Jezu za pośrednictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy błagam Cie Jezu o uzdrowienie i przemienienie naszego małżeństwa Klaudii i Jana o CUD odrodzenia się w sercu mojego męża Jana miłości małżeńskiej, miłości do mnie, o powrót mojego męża do domu do mnie i do synka. Błagam Jezu daj mu pokój serca, dary Ducha Świętego, ulżyj jego wewnętrznym cierpieniom, daj mu radość życia, sens życia, ulecz jego dusze i ciało, wyciągnij go ze stany przygnębienia, daj mu zdrowie i siłę. Daj mu wiarę, nadzieję i miłość, pomóż mu odnaleźć drogę do Twojego Serca i drogę do domu do nas, czekamy na niego, tęsknimy i kochamy go. Strzeż go od złego, miej go w codziennej opiece. Błagam niech nas opuszczą te wszystkie nieszczęścia. Składam Ci Jezu podziękowanie za uratowanie go z wypadku samochodowego - zawierzam Tobie i Twojemu Najświętszemu Sercu nasze życie. Jezu weź nas w opiekę, ULITUJ SIĘ nad nami Błogosław nam! Przebacz nam! Błagam - Klaudia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Błagamy o nieustanne wstawiennictwo u Boga, Bogu dziekujemy za Dar narzeczeństwa,by BÓG obdarzył Nas łaską małżeństwa, byśmy byli razem w Miłości. By nasza wzajemna Miłość wzrastała i umacniała z każdym dniem, a wszelkie trudności i problemy odsuwały się od Nas,byśmy mieli zawsze pracę i maleńkie mieszkanie, by Bóg umacniał Nas każdego dnia

  OdpowiedzUsuń
 3. Najukochansza Matko Boska prosze o laske ,blagam o pomoc aby nasze malzenstwo na nowo sie odroszilo aby znowu byla milosc ,wiernosc i zaufanie....Matko Boza Nieustajacej Pomocy prosze wstaw sie w mojej intencji u Ojca Najwyzszego I u Syna Twego Jedynego Panan Naszego aby wysluchali mych prosb i nawrocili mojego meza....Blagam uzdrow jego dusze bo zbladzil....Zlituj sie nad nami...Za dostapienie laski Bozej..serdeczne Bog zaplac...Tobie ufam Jezu...Monika

  OdpowiedzUsuń
 4. Najukochańsza Matko Boża dziękuję za wszystko i proszę z całego serca o zdrowie dla naszej kochanej ani ,żeby wygrała walkę z tą straszną chorobą błagam pomóż.Dodaj nam siły i wiary.

  OdpowiedzUsuń
 5. MARYJO NIEPOKALANA,BARDZO PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO U BOGA OJCA I WYPROSZENIE POTRZEBNYCH ŁASK DLA MNIE I MOJEJ RODZINY I POMOC W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW FINANSOWYCH,MATKO CZUWAJ NAD NAMI,UCHROŃ PRZED ZŁEM.

  OdpowiedzUsuń
 6. MARYJO NIEPOKALANA PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA MAŁGORZATY, KTÓRA BYŁA U CIEBIE W MADZIUGORJE!DAJ NAM WIARY W TWOJĄ MOC UZDROWIENIA.JOANNA.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko proszę Cię o dar mowy dla mojej córeczki. Ona urodziła się z rozszczepem podniebienia, przeszła już dwie operacje i teraz potrzebujemy Twojej pomocy Matko. Proszę , błagam pobłogosław jej aby mogła normalnie mówić i normalnie żyć.
  Proszę cię o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 8. NAJUKOCHAŃSZA MATKO PROSZĘ O OPIEKĘ NAD NAMI I POMOC W ROZWIAZANIU MOICH ŻYCIOWYCH SPRAW

  OdpowiedzUsuń
 9. MATUCHNO KOCHANA PROSZĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU MOICH ŻYCIOWYCH SPRAW

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochana Matko proszę o pomoc dla mojej rodziny a zwłaszcza dla mojego syna byśmy mogli przetrwać mimo przeciwności losu. Daj nam siłę i spokój i nadzieję.

  OdpowiedzUsuń
 11. KOCHANA MATUCHNO PROSZĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU MOICH ŻYCIOWYCH SPRAW

  OdpowiedzUsuń
 12. MATECZKO BŁAGAM OKAZ NAM ŁASKĘ,WYPROSTUJ NASZE KRZYWE DROGI,POMÓŻ W ROZWIĄZANIU KŁOPOTÓW FINANSOWYCH,O PRACĘ DLA WOJTKW MATUCHNO,W TOBIE NADZIEJA...

  OdpowiedzUsuń
 13. MATUCHNO KOCHANA PROSZĘ CIĘ POMOC W ROZWIĄZANIU MOICH ŻYCIOWYCH SPRAW

  OdpowiedzUsuń
 14. MATKO BOŻA PROSZĘ O OPIEKĘ DLA CAŁEJ RODZINY

  OdpowiedzUsuń
 15. KOCHANA MATUCHNO NAS PROSZĘ O OPIEKĘ DLA EWELINY MARKA EWY MOICH BRACI MARIOLI I SEBASTIANA I CAŁEJ RODZINY I PROSZĘ O POMOC W ROZWIAZANIU MOICH ZYCIOWYCH SPRAW

  OdpowiedzUsuń
 16. PROSZĘ O MODLITWĘ ZA RODZINĘ JAWOROSKICH

  OdpowiedzUsuń
 17. PROSZĘ O MODLITWĘ ZA EWELINĘ ,MARKA ,EWĘ, PIOTRA, PATRYKA, CZESŁAWA, MARIOLĘ I SEBASTIANA. PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI ROZWIĄZANIA MOICH ŻYCIOWYCH SPRAW.

  OdpowiedzUsuń
 18. DZIĘKUJĘ MATUCHNO ZA OPIEKĘ I PROSZĘ O ŁASKI

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o uzdrowienie relacji w rodzinie śp. Wandy, o wybaczenie sobie wzajemnych urazów, krzywd i pozwolenie na jak najszybsze zakończenie spraw spadkowych.

  OdpowiedzUsuń
 20. proszę o modlitwę w intencji Piotra. O łaskę małęństwa i macierzyństwa dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 21. Przenajświętsza Maryjo, błagam o dar uzdrowienia dla Teresy z choroby nowotworowej oraz o Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 22. KOCHANA MATUCHNO PROSZĘ O OPIEKĘ DLA EWELINY I PATRYKA

  OdpowiedzUsuń
 23. Matuchno ukochana , która przychodzisz do Medjugorie nie moge do Ciebie przyjechac, ale ufam ,że usłyszysz moje błaganie o cud uzdrowienia mnie z choroby.Tak bardzo prosze wstaw się za mna do Pana Jezusa Miłosiernego. Proszę opiekuj się nieustannie moją rodziną. Prosi Małgosia

  OdpowiedzUsuń
 24. Matko Przenajświętsza proszę uzdrow chorego Łukasza ,ktory leży w szpitalu.Powróć do zdrowia tego chłopca.Miej go w opiece.Ulzyj w cierpieniu i przytul do serca Swego.

  OdpowiedzUsuń
 25. Matko Przenajswiętsza z Medjugorie dziękuję za szczęsliwy przebie badania i dobry wynik. Proszę Cię ukochana Matko o uzdrowienie z choroby serca kregosłupa i innych choób Panu Bogu wiadomych.Ty wiesz Mateńko jak cięzko mi zyc. Proszę uproś u Pana Jezusa zdrowie dla mnie i moich bliskich. Opiekuj się moją rodziną ,odwracaj nieszczęścia i smutki,pomóż w sprawach materialnych i błogosłwaw kazdy dzień naszego żvcia. Uzdrowicielko chorych módl się za mną Pan Jezus Tobie nie odmówi. Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 26. Matko Boża z Medzugorie polecam Ci problemy mojch dzieciich ich mężów ich żon polecam wnuki .Miłosierna Matko Boża ja im nie poradzę opiekuj się nimi

  OdpowiedzUsuń
 27. Matko Boża proszę uleczenie ran zadanych przez nas rodziców naszym dzieciom,że za mało okazywaliśmy miłości, chyba ich nie rozumieliśmy,nie mieliśmy cierpliwości,nie umieliśmy słuchać,MATKO ratuj naszą rodzinę.Wskaż nam drogę do nawrócenia.

  OdpowiedzUsuń
 28. Kochana Matko Boża z Medzugorie polecamy się Twej opiece prosimy Cię o łaskę zdrowia oręduj za nami u Pana Boga. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 29. Matko módl się za moją rodziną nieustannie.


  OdpowiedzUsuń
 30. Maryjo, dziękuję za pomoc w ratowaniu mojego jedynego dziecka. Ufam, że dzięki Twemu orędownictwu wróci do Boga, odzyska zdrowie duszy i ciała, nie podda się w walce o swoje życie... Proszę, pomagaj mu i jego współbraciom w budowaniu lepszej przyszłości, wolnej od wszelkiego zła. Miej nas Matuchno w swej opiece, dodawaj otuchy w rozłące.

  OdpowiedzUsuń
 31. PANIE BOZE PANIE JEZU MATKO BOSKA PROSZE WAS O OPIEKE WASZA POMOZCIE MI ODMIENIC MOJE ZYCIE I MODLCIE SIE ZA MNIE

  OdpowiedzUsuń
 32. MARYJO PROSZĘ O POMOC DLA MOJEJ MAMY, KTÓRA JEST CIĘŻKO CHORA. WIERZĘ, ŻE WYZDROWIEJE. PROSZĘ UPROŚ U PANA JEZUSA ZDROWIE DLA MAMY I CAŁEJ MOJEJ RODZINY. ODWRACAJ SMUTKI, NIESZCZĘŚCIA, POMAGAJ W ŻYCIU.

  OdpowiedzUsuń
 33. Matko módl się za moimi dzieciami nieustannie by powrociły do domu.

  OdpowiedzUsuń
 34. Matko Cudowna,proszę o wstawiennictwo za mnie i za moją rodzinę do ojca niebieskiego w tych trudnych chwilach mego życia.Proszę o opiekę I MIŁOSIERDZIE DLA STRAPIONEJ DUSZY I CIAŁA.Proszę o cierpliwość i wytrwałość w opiece nad chorym ojcem.Matuchno ZAOPIEKUJ SIĘ DUSZĄ MOJEJ MAMY JADWIGI.PROSZĘ TEZ O ŁASKĘ WYBACZENIA I UZDROWIENIA DLA MOJEGO BRATA MARIUSZA.POŚWIĘCAM WSZYSTKIE SWOJE CIERPIENIA NA WIĘKSZĄ CHWAŁĘ PAŃSKĄ I DZIEKUJĘ ZA WSZYSTKO.AMEN,NIECH SIE DZIEJE WOLA TWOJA A NIE MOJA PANIE.

  OdpowiedzUsuń
 35. Matko proszę wstaw się za Marcinem, który jest chory na białaczkę.

  OdpowiedzUsuń
 36. matucno prosze Cie o laske zdrowia dla Bogdana,ulecz go z chorob.W Tobie poklladam calkowita ufnosc,Ty mnie nigdy nie zawiodlas,badz z nami w kazdy czas,wspieraj i ratuj nas.Matko.Matko badz z nami w kazdy czas/Bog zaplac.Kalina

  OdpowiedzUsuń
 37. matuchno blagam o cud uzdrowienia dla mnie proszę pomoz mi wyjść z tej potwornej choroby ufam ze mnie nie zawiedziesz Tys moja matka.Kocham Cie iTwego syna .Grazyna

  OdpowiedzUsuń
 38. Matko moja pomóż mi teraz. Błagam nie zostawiaj mnie samej. Proszę nie opuszczaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 39. Matko Najswietsza-dziekuje Ci za otrzymane laski,prosze odwroc ode mnie i od mojej rodziny cale to zlo.Nawroc moja siostre,nawroc mojego syna,pomoz zakonczyc wszystkie nasze sprawy pomyslnie....jezeli jest to mozliwe uratuj moje malzenstwo bo nadal bardzo kocham meza,otworz mojemu mezowi serce,pokaz mu czym jest milosc,zadrwil,zabawil sie kosztem mojego serca i kosztem moich dzieci...blagam Matko wskaz mezowi droge i pokaz ze pieniadze szczescia nie daja-bo w zyciu najcenniejsza jest milosc ktora gory przenosi-tak jak wiara...Boze blogoslaw nam i calej naszej rodzinie a zwlaszcza mojej mamie,blogoslaw jej kazdy jej dzien,spraw aby byla zawsze usmiechnieta i szczesliwa....Jezu ufam Ci....Jezu ty sie tym zajmij-blagam...

  OdpowiedzUsuń
 40. O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami którzy się do Ciebie uciekamy. Mateczko Kochana, wyproś łaski u Swego syna dla mojego syna Wojtka aby uporządkowało się jego życie.Ty wiesz co jemu jest najbardziej potrzebne."Jezu ufam Tobie.Ty się tym zajmij"
  Elżbieta

  OdpowiedzUsuń
 41. Matko Przenajświętsza! Błagam Cię o uzdrowienie stosunków z moim synem; przekaż mu, że bardzo go kocham i bardzo przez niego cierpię; że tak nie można. To już trwa latami i jest coraz gorzej. Pomóż mi, bardzo proszę.

  OdpowiedzUsuń
 42. Matko Boza Blagam o ratunek i pomoc dla mnie i moich dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 43. Matko Boża. Błagam Cię o błogosławienstwo dla całej mojej rodziny, o zdrowie, o dziecko o które się tak bardzo starają, o milość i zrozumienie w całej rodzinie. Spraw Matko Najświętsza aby moje dzieci nigdy nie zapomniały o Bogu i by miały w Nim zawsze oparcie. Proszę Cię również o wytrwałość dla mego męża i miłość między nami. Przytul Matko nas wszystkich mocno do siebie i nie odtrącaj nas w naszych potrzebach jak to czyniłaś do tej pory.

  OdpowiedzUsuń
 44. Matuchno Kochana,prosze Cie o Laske zdrowia dla Bogdana,w Tobie zawsze pokladam nadzieje,ze nie opuscisz nas w tych trudnych chwilach,wspomoz nas,otocz opieka naszych wnukow,corke i ziecia

  OdpowiedzUsuń
 45. Kochana Mateńko, proszę Cię o opiekę nad Marcinem. Nie pozwól mu iść złą drogą i pomóż dokonywać właściwych wyborów. Proszę bądź z nim to trudny dla niego czas. Powierzam Go Twojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 46. Matko Moja,chcialam Cie prosic o laske,ale-czytam-tylu jest potrzebujacych,pomoz im.joanna

  OdpowiedzUsuń
 47. Kochana Matuchno Proszę o pomoc dla nas

  OdpowiedzUsuń
 48. MATECZKO NASZA!!!!DAJ ZDROWIE I SIŁY MOJEMU BRATU ALKOWI PO CIĘŻKIM ZAWALE SERCA!!!!!UPROŚ U TWEGO SYNA ZDROWIE I SIŁY DLA ALKA!JOANNA

  OdpowiedzUsuń
 49. Matko kochana błagam o pomoc dla mojej Córki

  OdpowiedzUsuń
 50. Ukochana Matko błagam i proszę o pomoc w wiadomej sprawie o którą tak usilnie się modlę.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 51. Mateńko ukochana odsuń od mojej córki Hani zauroczenie dużo starszym, rozwiedzionym mężczyzną. proszę uwolnij ją od tego zniewolenia. Spraw by powróciła na dobra drogę życia. Pokornie błagam.

  OdpowiedzUsuń
 52. Najukochańsza Matko Boża prosze Cie o łaskę poczecoa dziecka w moim łonie.Abym zaszła w tak upragnioną ciąże i bez problemów donosiła i urodziła zdrowe dziecko. Tak bardzo tego pragnie cała moja rodzina .....
  Prosze Cie abym utrzymywała bliższy kontakt z moim bratem, aby moja mama chciała zyć i cieszyła sie życiem .Matko kochana błagam Cie wysłuchaj mnie ...
  kasia

  OdpowiedzUsuń
 53. Matko Boza,Ty wszystko wiesz,prosze Cie z calego serca pomoz mi.O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczeta modl sie za nami.Jezu ufam Tobie.Basia.

  OdpowiedzUsuń
 54. o Maryjo bez grzechu pierworodnego poczeta prosze Cie o nawrocenie mojej mamy i moich siostr z ich rodzinami.Matko boza modl sie za nami Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 55. KOCHANA MATKO BOŻA OPIEKUJ SIĘ NAMI

  OdpowiedzUsuń
 56. Błagam Ciebie MARYJO, Matko Jezusa Chrystusa, o wyleczenie z choroby nowotworowej mojej najdroższej Mamusi. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 57. Błagam Ciebie MARYJO, Matko Jezusa o szczesliwy przebieg operacji dla mojej najdroższej Mamusi. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 58. KOCHANA MATUCHNO PROSZĘ O POPRAWĘ LOSU

  OdpowiedzUsuń
 59. Krolowo Rozanca Swietego pomoz mi.

  OdpowiedzUsuń
 60. Mateńko Najświętsza proszę o uzdrowienie mnie z choroby psychicznej.Uzdrów moje oczy i kręgosłup.Proszę o pomoc w wyjeździe do pracy.

  OdpowiedzUsuń
 61. Najświętsza Panienko Nieustającej Pomocy dziękuje za Twą matczyną opiekę i dalszej Twojej opiece polecam siebie i całą moją rodzinę. Z całego serca proszę o potrzebne łaski i opiekę dla syna Tomasza i jego rodziny, dla córki Danuty i córki Małgorzaty .Mateczko proszę o wyzwolenie z nałogu męża Józefa , oręduj za moją rodziną u Syna Twojego.a Pana naszego Jezusa Chrystusa .Amen Maryja, Amen Maryja, Amen Maryja, Amen.

  OdpowiedzUsuń
 62. Dziękuję Ci Matko za moją rodzinę. Otocz nas swoją opieką, chroń od złego. Polecamy się Tobie. Proszę o zdrowie dla całej rodziny a w szczególności dla mojego syna, który ma nieuleczalną chorobę genetyczną - proszę o uzdrowienie. W drugiej kolejności proszę o uzdrowienie mojego oka, w którym coś dziwnego powstało na siatkówce i żaden lekarz nie wie co mi dolega tłumacząc że tego się nie leczy. W dniu Twoich objawień bardzo proszę i modlę się gorąco do Ciebie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 63. Matko ratuj moją córkę,wyproś dla niej łaskę przebaczenia,proszę otocz Swoją opieką mojego brata Jacka .Maryjo pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 64. Proszę o modlitwę wstawienniczą za uratowanie małżeństwa Anny i Dariusza.Mateńko najświętsza uproś u Syna łaskę nawrócenia dla męża i opiekę dla naszych trzech còrek, wspieraj mnie , bo czasem wydaje mi się, że oszaleję ze smutku.Jezu , Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 65. MATEŃKO NASZA!!!PROSZĘ UBŁAGAJ SWEGO SYNA,ABY UZDROWIŁ MAŁGORZATĘ Z RAKA PIERSI!

  OdpowiedzUsuń
 66. Matko Boża z Medziugorje błagam Cię o rozwiązanie trudnej sprawy sądowej i oczyszczenie mojej siostry z zarzutów. Proszę Cię o siły dla nas, o pokój serca, o zawierzenie losu Tylko dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 67. Proszo o Pomoc w znalezieniu dobrej pracy.O zdrowie i szczescie dla calej rodziny.
  dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 68. Matko Boża uproś mi u Twojego Syna Jezusa Miłosiernego łaskę uzdrowienia mojego męża Ryszarda , łaskę zdrowia również dla mnie i całej mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 69. Matko Boża proszę o dar nawrócenia dla mojego męża Pawła i ratunek dla naszego małżeństwa. Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 70. DZIĘKUJĘ KOCHANA MATUCHNO ŻE WYSŁUCHAŁAŚ MNIE.

  OdpowiedzUsuń
 71. Matko Boża błagam pomóż uratować moje małżeństwo, napełnij serce mojego męża miłością do rodziny i Boga. Uwolnij go od grzechu nieczystości i zdrady. Proszę żeby wrócił do domu, do mnie i naszych dzieci. Dorota

  OdpowiedzUsuń
 72. KOCHANA MATKO BOŻA PROSZĘ O OPIEKĘ I POMOC DLA NAS.

  OdpowiedzUsuń
 73. Matulo Kochana wyproś u Swego Syna Jezusa łaskę uzdrowienia mojej przepukliny żołądkowej a dla mojego syna uzdrowienie z alergii pokarmowej. Kochana Matko pobłogosław mojemu małżeństwu i przyciągnij mojego męża do Swego Syna Jezusa. Królowo Różańca Świętego módl się za nami. Marta

  OdpowiedzUsuń
 74. Matko Boża błagam ratuj moje małżeństwo przed nieszczęściem rozpadu.Proszę o łaskę pojednania,przebaczenia,nawrócenia i cudu przemiany męża Józefa.Spraw by Duch Święty oświecił jego umysł a serce wypełnił Bożą miłością do mnie i rodziny.Ty najlepsza Matko,chroń moje małżeństwo i moich bliskich od Złego.Spraw by wrócił do mnie.O Jezu,wysłuchaj prośby mojej przez Krwawe Łzy Twojej Najświętszej Matki.

  OdpowiedzUsuń
 75. Matko Boza pomóż uratować moje małżeństwo. Proszę Cię o cud przemiany i nawrócenia mojego męża Darka oraz o uwolnienie go od grzechu nieczystości i zdrady. Napelnij jego serce miłością do rodziny i Boga. Uwolnij jego duszę i cialo od działanie złego ducha. A mnie pomóż przebaczyć mojemu mężowi oraz pokochać go na nowo.

  OdpowiedzUsuń
 76. Mateczko prosze Cie o pomoc w trudnych sprawach finansowych,pomoz nam rozwiazac nasze kłopoty.Pomoz sprzedac zakład i spłacic chociaz czesc długow

  OdpowiedzUsuń
 77. Mateczko proszę o rozwiązanie trudnych spraw związanych z chorobą syna

  OdpowiedzUsuń
 78. Matko Przenajswietsza prosze o uzdrowienie z ciezkich chorob dla mnie i mojego meza.Dziekuje za dotychczasowa opieke w bardzo trudnych chwilach.Prosze o zdrowie dla calej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 79. KOCHANA MATKO BOŻA PROSZĘ CIĘ O OPIEKĘ DLA NAS

  OdpowiedzUsuń
 80. Maryjo proszę o łaskę uzdrowienia dla duszy i ciała dla męża i córki.

  OdpowiedzUsuń
 81. Kochana Matuchno Proszę Cię o Pomoc

  OdpowiedzUsuń
 82. Kochana Mateczko proszę Cię o wyleczenie mojej mamy z choroby ajschajmera lub jej zatrzymanie dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 83. KOCHANA MATKO BOŻA OTOCZ NAS PŁASZCZEM SWOJEJ OPIEKI

  OdpowiedzUsuń